Opinie / Testimonials

KACPEROLEJNIK.COM

Opinie / Testimonials

OPINIE O MOJEJ PRACY MOŻE WYRAZIĆ KAŻDY, KTO SKORZYSTAŁ Z MOICH USŁUG – ZA WSZYSTKIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
_______

ANY PERSON THAT HAS EVER USED MY SERVICES CAN COMMENT ON MY WORK - I TRULY THANK YOU FOR ALL YOUR COMMENTS.

 

Kochany nasz fotografie! Mieliśmy Ci w weekend nie zawracać tyłka, ale mimo tego, że wymieniliśmy już z Tobą tyle uprzejmości, musimy Ci napisać, że jesteś najlepszy! Ty byłeś wszędzie tam gdzie trzeba! Każde zdjęcie wzbudza w nas emocje, które wtedy nam towarzyszyły, śmialiśmy się i płakaliśmy wczoraj na przemian, oglądamy galerie na zmianę z prezentacją już 3-ci raz i nie tylko dlatego, że wyświetlają nam się znajome twarze, ale te zdjęcia to najprawdziwsze dzieło sztuki. KACPER ja Ci gratuluję umiejętności przeniesienia rzemieślnictwa weselnego na tak subtelne wyżyny, które cieszą oko i duszę. Coś niesamowitego… Jesteś Artysta przez duże A i mamy nadzieję że jesteś tego pewien, a jeśli nie to powinieneś 😅 na prawdę z całego serca dziękujemy, że to właśnie na zdjęcia od Ciebie będziemy patrzeć do końca życia!
A ja szczególnie dziękuję Ci za najpiękniejsze zdjęcie w całym moim życiu z tatą, bo do tej pory on fotografował mnie z innymi, a nie było okazji aby ktoś sfotografował mnie pięknie z nim. Będę płakać do tego zdjęcia za każdym razem! Jest na nim wszystko 🖤

Monika i Rafał

ooooooooooooo booozzzzzzeeeee coz to za cudo! Na prezentacji multimedialnej juz zdazylam trzy razy ryczec. Twoje zdjecia w polaczeniu z muzyka ukazuja wszystkie emocje. Opisuja dzien tak cudownie…………..Spodziewalam sie czegos pieknego, a dostalam cos co pozostanie w moim sercu na zawsze. Po prostu idealnie! Brak mi slow by opisac tobie jak sie czuje. Dzielo sztuki, ukazujace dzien dokladnie takim jakim ja go pamietam, ale piekniej ! Kacper…….dziekuje!

oooooooooooooh myyyy goooooood what a beaut! I was expecting something merely beautiful. Instead, I got something that my heart will never forget. Simply perfect! I am at a loss for words to describe my feelings. It’s a work of art that captured that day exactly as I remembered it while making it even more beautiful!
Kacper…… Thank you!
Gosia i Ian

Kacprze, mało jest na świecie ludzi, których cechuje pasja, talent, niebywały optymizm, profesjonalizm i odpowiedzialność. Tym chętniej i głośniej o takich Ludkach należy głośno mówić i nie szczędzić im pochwał i słów uznania. Podpisując z Tobą cyrograf na wykonanie Naszych ślubnych zdjęć nałożyliśmy równocześnie na Ciebie niezwykły ciężar odpowiedzialności za to, czy podołasz Naszym gustom i oczekiwaniom, czy oddasz Swoimi zdjęciami to co My czuliśmy TEGO DNIA … Chłopie!!! udźwignąłeś ten kamień i sprawiłeś, że oglądając Nasze Zdjęcia uśmiechamy się tak samo jak w dniu ślubu … Kacper jest wyjątkowym Fotografem nie tylko dlatego, że robi cudne zdjęcia, ale dlatego, że kocha to co robi, lubi tych z którymi pracuje i szanuje ich marzenia … Dziękujemy z całych sił ! … Aloha

Kacper, there are few people in this world who are passionate, talented, optimistic, professional and responsible. Which is why we should be even more vocal in spreading the word about such people and do not spare words of praise and admiration for their work. By signing a contract with you to take our wedding photos we placed on you an extraordinary burden of responsibility as to whether you could meet our expectations and make your pictures reflect our feelings during THAT DAY … Man!!!! you hit a home run and made it that whenever we go through our photos we smile just as we did on our wedding day… Kacper is an exceptional photographer not only because he takes wonderful photos, but also because he loves his job, likes the people he works with and respects their dreams… Thank you from the bottom of our hearts! … Aloha
Iza i Radek

Kacper, Thank you for showing the world our hearts and happiness. You have an amazing gift and we were so lucky to have you as our photographer. All the best/Manny A teraz ja! Dołączając się do słów mojego męża, dodam jedynie, że pokazałeś prawdziwych nas – takich, jakimi jesteśmy, byliśmy w dniu ślubu i jakimi zawsze będziemy! Poznanie Ciebie i praca z Tobą była mega przyjemnością. Zdecydowanie będziemy widywać się częściej !!!
Kasia i Manny

Kacper jesteś facetem fotografem, którym chciałam żebyś był. Może wydawać się dziwne, to co pisze, ale tak sobie właśnie Ciebie wyobrażałam … Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie, a Twoje poczucie humoru, osobowość , nienachalność, optymizm i pogoda ducha to było to czego potrzebowaliśmy… Podczas tego ważnego dla nas dnia, byleś niezauważalny, chwytałeś moment, najważniejsze chwile i emocje, których nigdy nie da się ująć dwa razy…. Jesteśmy pod wrażeniem Ciebie i Twojego profesjonalizmu … Zdjęcia mówią same za siebie…..SĄ PO PROSTU GENIALNE … To jest jedyne określenie, które mam w głowie oglądając Twoje obrazy … Trudno opisać jaka to była niespodzianka, gdy rozpakowywaliśmy Twoje dzieło, przekroczyło to nasze oczekiwania, jak starannie zapakowane, wykończony album, detale na które tak zwracam uwagę, takie jak projekt albumu, faktura papieru po ręczne wyklejanie zdjęć, mogłabym się rozpisywać, miejsca by nie starczyło… Klimat jaki oddają, wyczucie smaku, styl … to są zdjęcia z charakterem… Życie bez marzeń pozbawione jest sensu i jedno z tych marzeń udało Ci się spełnić … Dziękujemy za to…. Mam w myślach pewne słowa: „W teraźniejszości drzemie cała tajemnica. Jeśli szanujesz dzień dzisiejszy, możesz go uczynić lepszym. A kiedy ulepszysz teraźniejszość, wszystko to, co nastąpi po niej, również stanie się lepsze” To wspaniałe posiadać talent, który sprawia tak wiele radości innym …

Kacper, you’re just the photographer I wanted you to be. It might seem strange for me to write that, but you’re exactly the way I imagined you’d be… You never get a second chance to make a first impression and your sense of humor, personality, subtleness, optimism and serenity were exactly what we needed… During this important day we hardly ever noticed you, you captured every important moment and emotion – something that you get only one chance to do right… We are impressed with you and your professional approach… The pictures speak for themselves…THEY ARE JUST BRILLIANT! It’s great to have talent that can be used to give others so much joy…
Ania i Piotr

Hej Kacper,
Paczka dotarła, w sumie już w czwartek i zaczęła z nami podróżować od samego początku z jednego miejsca na drugie … Rodzinka i znajomi byli zachwyceni ! … a my za każdym razem odkrywamy coś nowego, czego za pierwszym razem nie zauważyliśmy… niemniej jednak za każdym razem oglądanie Twoich fotografii jest pełne emocji i wrażeń !!! Byliśmy uraczeni Twoją zdolnością uchwycenia emocji na twarzach, a także nietuzinkowych momentów, na które niejedna osoba nie zwróciłaby uwagi. Dziękujemy Ci serdecznie za tak wspaniałą i piękną relacje z tego niezwykłego dla nas dnia ! Twoje fotografie są wspaniałym uwiecznieniem tego dnia i piękniej nie moglibyśmy sobie ich wyobrazić !!! Fotografie z pleneru – też rewelacja … ta eksplozja kolorów, kontrastów-NIESAMOWITE !!! … a wybrane lokalizacje są naprawdę bajkowe. Makijaż Twojej Ani był przepiękny ! Strasznie mi się podobają zdjęcia zrobione przez Ciebie z mostu – na nich widać jak fajnie Ania podkreśliła mi oczy. Podziękuj Ani serdecznie za ten wspaniały prezent.
Wszyscy byliśmy urzeczeni całokształtem Twojego dzieła … a na dodatek jego obszernością !!!!
Serdeczne dzięki Kacper za rewelacyjną współpracę !!! Twoje pozytywne nastawienie i życzliwość uspokoiłyby najbardziej zestresowaną Pannę młodą, a mnie pewnie też pomogły w pewnym stopniu.
Na pewno pozostaniemy w kontakcie !!!
Serdecznie pozdrawiamy i do usłyszenia,
Ania i Bart

Kacper… żebyś Ty wiedział który raz zaczynam pisać tego maila.
Brak mi słów by napisać Ci to co czuję po obejrzeniu zdjęć z naszego ślubu i sesji … jestem mega wzruszona i bardzo zadowolona !!!!!! Zdjęcia są niesamowite i takie pełne … spokoju … oglądam je codziennie po kilka razy.
Jestem przeszczęśliwa, że trafiliśmy na Ciebie !! Wiem jedno, że uzależniasz !! I na pewno do Ciebie wrócimy na kolejną sesje, jak tylko uda mi się „zaciążyć” … no chyba, że wpadniemy na pomysł innej sesji … także czekaj w pogotowiu i na nas.
Z całego serca jeszcze raz Ci dziękujemy za to, że byłeś z nami 4 maja, za niesamowitą sesję, za czas i całą pracę którą włożyłeś w nasze zdjęcia !
Nie napiszę nic oryginalnego czego byś do tej pory nie słyszał … jesteś wspaniałym człowiekiem i prawdziwym artystą !!!
Niech Red Bull dodaje Ci skrzydeł każdego dnia, a Czesław nie opuszcza nigdy !
My też Was zapraszamy do siebie na wieś w każdej chwili wpadajcie !
DZIĘKUJĘ CI TEŻ BARDZO W IMIENIU MOJEGO ZAPRACOWANEGO MAĆKA.
Dużo zdrowia dla Ciebie, Ani i Pawła ! Spełnienia marzeń o agroturystyce … niekończących się zleceń i masę siły na ich wykonywanie !!
Ściskam bardzo bardzo najlepszego fotooooografaaaaa !!!!!!!
Ania i Maciek

Kacper …
Powiem Ci, że jak jestem całkiem twarda … tak Twoja prezentacja mnie wzruszyła !
Uwielbiam współpracować z profesjonalistami takimi jak Ty !
Będę polecać, polecać, polecać …
Dziękujemy i pozostajemy w kontakcie !
Ania i Wojtek

Kacper, bardzo Ci dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego wesela. Album oraz jakość zdjęć pierwsza klasa !!! Jak dobrze wiesz bardzo długo czekaliśmy ( ze względu na brak czasu ), żeby te zdjęcia zobaczyć i … szok, szok i jeszcze raz szok, kiedy po raz pierwszy otworzyliśmy album i obejrzeliśmy zdjęcia ! Wyraziłeś na nich wszystko co się w tym cudownym momencie dla nas liczyło najbardziej !!! Wiemy, że nie było łatwo między wszystkimi wujkami i ciotkami biegać z aparatem, ale spisałeś się na medal ! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.
Karolina i Tomek

Cześć Kacper,
przesyłka dotarła! Bardo dziękujemy ci za wszystko, czyli piękne zdjęcia ze ślubu, zajebiste foty i filmiki z wesela oraz wyjątkową sesję w plenerze. Za survival w lesie, super atmosferę, cierpliwość i pełen luz jaki zapewniałeś podczas naszych spotkań. Współpraca z Tobą to sama przyjemność, a efekt końcowy twojej pracy to majstersztyk. Widać, że to co robisz jest twoją pasją i sprawia ci ogromną przyjemność dlatego jesteś w tym tak cholernie dobry!
Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej sesji (mam nadzieję).
Alicja i Tomek
Niesamowity jest moment, kiedy po raz pierwszy otwierasz album ze zdjęciami z tak ważnego dla Ciebie dnia i zapiera Ci dech w piersiach. Tak było z nami. Kacper, dzięki Tobie zdjęcia z naszego ślubu są pamiątką do której możemy (i na pewno będziemy) powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z takimi samymi emocjami jakie towarzyszyły nam tego wyjątkowego dnia. Każde ze zdjęć jest fantastyczne, wręcz nierealne. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, wzruszającą prezentację ze wspaniałą muzyką ale także za cierpliwość dla modeli-amatorów. Życzymy Ci abyś nigdy nie zagubił tej wrażliwości, dzięki której Twoje zdjęcia są pełne emocji, a wszystkim szukającym zachwycającej pamiątki, profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, a także spektakularnego efektu polecamy właśnie Kacpra – na pewno nikt nie będzie żałował tej decyzji.
Agata i Przemek

Hej,
To był jeden z milszych poranków, ponieważ paczka przyszła z samego rana. Miałam wytrzymać do wieczora i obejrzeć wszystko razem z Łukaszem, ale oczywiście nie wytrzymałam … Są piękne, cudne, fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Album jest piękny, prezentacja…… wszystko …
Mogłabym się tak rozwodzić godzinami … Bardzo się cieszę, że Cię poznałam i dziękuje za tak wspaniałą pamiątkę w swoim i Łukasza imieniu. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.
Pozdrawiam gorąco
Agnieszka i Łukasz

Szukając fotografa mieliśmy na myśli kogoś kto uwieczni na zdjęciach ten nasz najważniejszy dzień i jednocześnie uchwyci ulotność momentów z dnia naszego ślubu. Twoje dzieło przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania, a naszym bliskim „szczeny opadły” . Komentarze oglądających zdjęcia to: profesjonalnie, niesamowite, cudne, pełne emocji itd. . Podpisujemy się również pod tymi określeniami i dziękujemy za pamiątkę o jakiej marzyliśmy. Pozdrawiamy
Jola i Robert

Nie wiem od czego zacząć bo tyle wspaniałych słów ciśnie mi się na usta, że nie jestem tego w stanie opisać. Kiedy dotarliśmy do Ciebie na sesję, byliśmy nieświadomi tego co nas czeka … na miejscu pierwszego ujęcia byliśmy w szoku – przyznaje że byłam wystraszona, a Aron zaniemówił … byliśmy kompletnie zaskoczeni i podnieceni tą sytuacją, że nigdy w życiu tego nie zapomnimy. Jesteś geniuszem z wielkim poczuciem humoru i pozytywnie zakręcony !!!! choć pogoda nam nie dopisała to było mega fantastycznie ! A zdjęcia OOOOOOOO MATKO BOSKA !!!!!!!!!!!!! ( przepraszam za wulgaryzm ) ZAJEBI… BOSKIE !!!!!!! kiedy je oglądaliśmy to nas zatkało … wiedziałam, że będą świetne ale one przerosły nasze oczekiwania !!! Jestem pod tak wielkim wrażeniem Twojegp profesjonalizmu, a wszyscy znajomi nie mogą wyjść z podziwu. WIEM TYLKO JEDNO, ŻE NA PEWNO JESZCZE SIĘ SPOTKAMY I MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE TYLKO NA JEDNEJ SESJI, ALE NA TYLU, NA ILE BĘDZIEMY MOGLI SOBIE POZWOLIĆ. Wszystkim gorąco Cie polecamy !!!!!! KACPER JESTEŚ WIELKI !!!!!!
Maria i Aron

Nie ma takich słów które wyraziłyby naszą wdzięczność za cudowne zdjęcia jakie dla nas zrobiłeś. Dostarczają nam i naszym bliskim mnóstwo radości i wzruszeń. Wybór Ciebie to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Dziękujemy ci Kacper za wspaniały dzień podczas sesji i za przepiękną pamiątkę na całe życie. KACPER JESTEŚ WIELKI!!!!
Karolina i Sebastian

Kacper, podziekowania dla Ciebie piszemy juz od 3 miesiecy, niestety za kazdym razem wydaja sie nam one zbyt banalne i odkladamy to na nastepny tydzien. Jedno jest pewne, o Twojej pracy i zdjeciach w naszym albumie slubnym mozna powiedziec wiele ale napewno nie to, ze sa banalne. Na poslubnej imprezie dla znajomych, siostra kolegi, ktora dopiero co nas poznala powiedziala: ” My sie nawet nie znamy, a ja sie wzruszylam ogladajac zdjecia z waszego slubu, takie sa piekne „. Dodawac nie musze, ze to tylko jeden z ogromu pelnych zachwytu komentarzy jakie uslyszelismy. Kacper to jak uwieczniles nasz dzien jest bezcenne i taka tez jest Twoja praca! Dziekujemy i do zobaczenia! Honia i Steve
Honorata i Steven

DZIĘKUJEMY!!!!!!!! Piękne zdjęcia! Warto było zniszczyć buty, sukienkę i garnitur. Wiedziałam, że nie będą złe, ale one są BOSKIE! Nawet się popłakałam, jak je wczoraj po nocy oglądałam. To był piękny dzień i teraz mamy piękną pamiątkę! Domyślam się że nie łatwo pracuje się w naszych polskich warunkach, ale nawet mój mały pokój nie wygląda tak źle jak się obawiałam. Jeszcze raz dziękujemy Ci BARDZO że byłeś z nami. Nie zawiodłeś nas!
Marta i Ryan

Kacper… wszyscy co mnie choć troszkę znają wiedzą, że unikam biegania jak tylko się da…ale gdy Romek napisał mi, że dostał już od Ciebie zdjęcia to prawie pobiłam rekord świata, spiesząc się do domu by je obejrzeć… są cudowne, wspaniałe, genialne i choć upłynęło już kilka miesięcy nadal nie możemy przestać ich podziwiać…ktoś kiedyś rzekł, że „Bajeczne są tylko rzeczy przyziemne, gdy muśnie je ręka geniusza”…i tak właśnie jest – ogromne dzięki za przesympatyczną sesję, która zbliżyła nas jeszcze bardziej do siebie, a zdjęcia z której przeszły nasze najśmielsze oczekiwania… szczerze polecamy, a i sami mamy nadzieję, że za jakiś czas znowu się spotkamy! pozdrawiamy, 
Kasia i Romek

K latka po klatce to nasza Miłość Kochany

A lbum wspomnieniami cudnymi wypchany

C zas w pięknych barwach zaklęty

P rawdziwy a niepojęty

E mocje tak wiernie oddane

R ewelacyjnie tak na marginesie dodane

O Kacper ! My podziękować Ci chcemy

L epszego fotografa nie znajdziemy

E legancki prezent od Ciebie mamy

J esteś the best wszystko doceniamy

N asuwa mi się refleksja taka

I na tym kończę mój wierszyk już

K ACPER FOTOGRAF DUSZ

Dziękujemy
Marta i Michał

Witamy, Kacper jeszcze raz chcemy Tobie podziękować za udział w naszej skromnej uroczystości. Zdjęcia są wspaniałe, nawet nie spodziewaliśmy się tak niesamowitego efektu końcowego. Nie tylko my, ale również rodzina i wszyscy nasi znajomi są pod wielkim wrażeniem Twojego talentu i profesjonalizmu. Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia i wspaniałe wspomnienia. Mam nadzieję, że spotkamy się za jakiś czas na kolejnej sesji. Pozdrawiamy Justyna i Tomek

Justyna i Tomek

Długo się zastanawiałam co napisać.. Na zdjęcia czekaliśmy z niecierpliwością a zarazem obawą, co w tym pudełku będzie.. Po obejrzeniu, nasuwało się jedno – co za cudo!! Kacprze, Ty wiesz, że jesteś w swoim fachu perfekcjonistą, że zdjęcia będą oddawały emocje i piękno, że będą wzruszające i zaskakujące. Ty dobrze wiesz, że praca z Tobą to czysta przyjemność. Ty TO dobrze wiesz, bo każdy Ci to powtarza. I taka jest prawda.. Osobiście dla mnie, wesele to przereklamowana impreza. Człowiek się tylko stresuje, czy wszystko będzie dobrze, czy goście będą zadowoleni czy przypadkiem wódka nie za zimna.. A to nie na tym rzecz polega. Ja swego wesela prawie nie pamiętam. Byłam tak tym wszystkim przejęta, że nie potrafiłam się cieszyć faktem, że jestem już żoną swego ukochanego. Już wróciłam do życia codziennego, praca, dom, obowiązki i przyszły zdjęcia od Ciebie.. Szok! Otworzyliśmy z Zającem album i od razu pojawiły się łzy szczęścia. Zdjęcia przepiękne! Oddają wszystkie emocje, które chciałam czuć w tym tak ważnym dla mnie dniu. I za to Ci bardzo dziękuję.. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy tak zajebiste zdjęcia ! Tak więc na zakończenie chcemy Cię poinformować, że tak łatwo się nas nie pozbędziesz i że wkrótce się do Ciebie odezwiemy!! Jeszcze raz pięknie Ci dziękujemy za utrwalenie naszego szczęścia – Twoi Parafianie.
Kasia i Andrzej

Kacper, od momentu otrzymania fotek chyba nie ma dnia, w którym nie wspominalibyśmy naszych pięknych chwil w tak magiczny sposób uchwyconych przez Ciebie. Do tej pory nie było osoby, w której twoje mistrzowsko wykonane zdjęcia nie wzbudziłyby zachwytu. Jesteśmy mega szczęśliwi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie nas w 3city podczas sesji plenerowej, szczególne podziękowanie za sesje w wodospadzie, brrr… Aby w jednym słowie przybliżyć nasze wrażenia związane z „opowieścią dnia” – PRZEPETARDA !!! Pozdrawiamy,
Gosia i Tomek

Kacper, serdecznie dziękujemy Ci za te przepiękne, wręcz bajkowe zdjęcia … Doskonale udało Ci się wydobyć i uwiecznić nasze szczęście. TAKIMI zdjęciami powinno rozpoczynać się każde małżeństwo ! Patrząc na nie odnosimy wrażenie, iż są obietnicą cudownego, spełnionego przyszłego wspólnego życia … pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy.
Marlena i Piotr

najpiękniejszy dzień w życiu, najlepszy fotograf na świecie i najlepsze zdjęcia jakie mogliśmy mieć ! Magda & Seweryn
Magda i Seweryn

Dziękujemy Ci z całego serca za to że tak cudownie utrwaliłeś wszystkie wspaniałe niezapomniane chwile z tego niepowtarzalnego dnia w naszym życiu. Wszystko jest cudowne, zarówno my i jak nasi goście, jesteśmy zachwyceni tym co udało Ci się stworzyć. Dziękujemy bardzo za to, że byłeś z nami i swoim ciepłem, uśmiechem i humorem pomagałeś nam się odrobinę odprężyć w tym szalonym dniu. Dziękuje Ci też za pomoc w stworzeniu wspaniałego prezentu dla mojego męża. Każdy kto go widział był pod wielkim wrażeniem jak genialnie to wyszło ! Dziękujemy Marta i Marcin
Marta i Marcin

Hello Kacper! miną za chwilę 3 miesiące od naszego ślubu … zdjęcia przecudne, przepiękne az dech zapiera … wszyscy już oglądali wiele razy, każdy mówi, że Ty nie jesteś fotografem! Ty jesteś ARTYSTĄ, oczywiście w jak najlepszym znaczeniu tego słowa! Drodzy przyszli młodzi Kacper jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, mi stres minął (pannie młodej) przy przygotowaniach, takie ciepło bije od Kacpra! wiemy, że to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu,że wybraliśmy Ciebie! byliśmy pewni i spokojni,a to w tak pięknym dniu najważniejsze!życzymy Ci dużo uniesień fotograficznych,dużo zdrowia,dbaj o rodzinę swą … wszystkiego dobrego!do zobaczenia!Za Tobą można się stęsknić!!!Foty w karetce robią wrażenie,dzięki wielkie!brakuje słów żeby Ci podziękować!!!pozdrawiamy serdecznie Julia i Wojtek :):):)
Julia i Wojtek

Czesc Kacper! Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie bardzo dobrze. Bardia i ja mielismy okazje obejrzec zdjecia i album z wesela, i musze powiedziec ze wszystko jest cudowne (i to nie jest slowo ktore czesto uzywam). Naprawde nie moglismy byc bardziej zadowoleni – brak nam slow, aby wyrazic jaka sa dla nas pamiatka. Nawet nasi znajomi w stanach mowia ze nigdy w zyciu nie widzieli takich cudownych zdjec z wesela. Naprawde widac ze robisz to wszystko z wielka pasja i wkladasz duzo serca w to. Nieustannie ogladamy te zdjecia ze slubu i wciaz zachwycamy sie nimi. Dziekujemy Ci bardzo i pozdrawiamy! ps. Bardia jeszcze chcial zebym dodala ze w porownaniu do zdjec ktore fotograf w stanach nam zrobil, twoje zdjecia stoja na bardzo wysokim poziomie !
Dominika i Bardia

Dziekujemy, ze byles z nami w napiekniejszym dniu naszego zycia i zachowales go dla nas na tych najpiekniejszych dla nas zdjeciach. Na tych zdjeciach widac nasza milosc…
Justyna i Marcin

KACPERKU… patrzymy na zdjęcia zrobione przez Ciebie, na NASZE zdjęcia i nie możemy uwierzyć, że udało Ci się na tych małych karteczkach, w tych małych kwadracikach uchwycić to, co sprawiło, że jesteśmy razem… miłość, poczucie bezpieczeństwa, szczęście, trochę szaleństwa… w oczach, gestach, na ustach… dzięki TOBIE też mogą to zobaczyć nasi bliscy… DZIĘKUJEMYYYYYYYY!!!!!!
Dagmara i Patryk

Kacper – dla nas jesteś Mistrzem ! po odebraniu albumu (jest piękny) oboje z mężem w drodze do Gdańska milczeliśmy – tak nas zamurowało, gdy zobaczyliśmy efekt Twojej pracy… po powrocie do północy oglądałam i nadal nie mogę wyjść z podziwu … zresztą nie tylko ja – cała rodzina i znajomi są zachwyceni. Teraz czekamy na kolejne przełomowe etapy w naszym życiu i będziemy się odzywać, abyś je uwiecznił. Dziękujemy Ci bardzo i do zobaczyska !
Kasia i Adam

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali …” Dla nas, obok wspomnień, zdjęcia te są najwspanialszą pamiątką Naszego dnia. Dziękujemy Kacprze za Twoją obecność i za te przepiękne zdjęcia. Jesteś Wielki !!!
Kasia i Jacek

Kacprze!! Twoja pomysłowość, profesjonalizm, zapał, zaangażowanie i to ile serca wkładasz we wszystko co robisz.. po prostu musi owocować super fotkami! A Twój urok osobisty i inteligencja sprawiają, że spędzone z Tobą 2 dni były dla nas przednią zabawą, a nie tylko wspólną pracą, Twoje anegdoty nadal krążą w gronie naszych przyjaciół..Nasze zdjęcia są dla nas skarbem który przechowuje tamten dzień w naszych wspomnieniach.. Udało Ci się doprowadzić nas do szaleństwa- oglądamy zdjęcia codziennie!! Rodzina i znajomi prześcigają się w komentarzach w stylu ten wasz Kacper to prawdziwy artysta, lub „też go chcę na swój ślub o ile znajdę kiedyś męża !!!”. Cały czas zastanawiam się jak to zrobiłeś, że staliśmy się dość wdzięcznym tematem zdjęć, bo zwykle nie lubimy wgapiać się w swoje fotki.. Wspomnienie mojej koszmarnie brudnej sukni, włamywanie się na teren ratusza poznańskiego, czy wspinania się po betonowym ogrodzeniu na oczach przechodniów są bezcenne, i tak samo zawsze będziemy wspominać Ciebie- z Czesławem na ustach. Uprzedzam też, że jeszcze się spotkamy! Wszystkim tym, którzy jeszcze poszukują swojego magika od zadań specjalnych i niespodzianek, nie polecamy Kacpra- nie róbcie konkurencji naszym zdjęciom !!! I jak mawiał Twój śp dziadek- cała przyjemność po naszej stronie! Ściskamy i dziękujemy za Twoją obecność przez cały weekend!
Iza i Piotr

Kacprze Po pierwsze dziękujemy Ci za znakomitą zabawę podczas wspólnie spędzonego czasu. Pokazałeś nam, że prawdziwy fotograf potrafi wykonać zdjęcia, które są sztuką samą w sobie i nie musi w tym celu ustawiać pozycji przez 5 minut. Uchwyciłeś momenty, o których na pewno byśmy nie pamiętali, a które stały się niesamowitą pamiątką na przyszłe lata. Nasz najważniejszy dzień w życiu był dla nas więcej niż wymarzony, a Tobie udało się przedstawić go w sposób idealny, w sposób którego się nie spodziewaliśmy. Wszystkim parom, które zastanawiają się nad współpracą z Kacprem, gorąco polecamy jego usługi. Bez wahania umieszczamy go w czołówce rankingu polskich fotografów ślubnych, a być może na 1 miejscu. Najlepszym dowodem na wszystko o czym piszemy są reakcje naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Kiedy opublikowaliśmy zdjęcia obsypały nas komentarze zazwyczaj zakończone zwrotem typu …wow!!! Zwieńczeniem wszystkiego był sposób prezentacji zdjęć. Ten album… ale nie będziemy psuć niespodzianki przyszłym nowożeńcom. Kacprze, jeszcze raz dziękujemy, do zobaczenia na grillu, a przyszłym Parom Młodym życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia oraz tego, aby Kacper miał wolny termin.
Ewelina i Paweł

Drogi Kacprze, Dziękujemy Tobie za to, że zechciałeś nam towarzyszyć w wyjątkowych dla nas chwilach. Wszystko potoczyło sie tak szybko, że ani się nie obejrzeliśmy, a nasz ślub i wesele w jednej chwili stały się przeszłością. Twoje zdjęcia w niesamowity sposób przywróciły nam te jakże cenne dla nas chwile. Patrząc na nie, przeżywamy znów te same emocje, które były z nami wtedy: niesamowite wprost szczęście i głębokie wzruszenie; możliwość bycia z ukochaną osobą i przeżywania tej radości w gronie najbliższych nam osób. W niesamowity sposób potrafiłeś uchwycić piękno tych chwil. Twoje zdjęcia to nadzwyczajny reportaż. W piękny sposób potrafiłeś bowiem przedstawić głębie naszych emocji i w ten sposób uchwyciłeś to co najbardziej ulotne – piękno naszej miłości. Dzięki temu Twoje zdjęcia w pełny sposób przekazują nam nasze wspomnienia. Odtąd zawsze już bedą nam towarzyszyły. Produkt finalny zachwycił nas swoją formą: kunsztem technicznym oraz finezją kształtów, cieni i barw. Pokazujemy te zdjęcia naszym przyjaciołom na całym świecie i zewsząd słyszymy słowa zachwytu i uznania ( pojawiło się nawet porównanie do Oliviero Toscani-ego! ). Prezentacja multimedialna jest po prostu wzruszająca. Dzięki stokrotne, dzięki Tobie jesteśmy szczęśliwi (jeszcze bardziej niż zwykle). Z życzeniami wszystkiego co szczęściem się zowie oraz wielu, wielu wzruszeń artystycznych
Emilia i Giuseppe

Witaj Kacprze … Zdjęcia obejrzeliśmy na spokojnie i teraz patrząc na nie, na prezentację nie wiem jak Tobie podziękować za rezultat tej kilkunastogodzinnej pracy. Po przyjeździe zdjęcia oglądaliśmy kilkadziesiąt razy i jeszcze końca nie widzę … przeanalizowałam każdy centymetr każdego zdjęcia, znam już na pamięć ich kolejność w albumie. Prezentacja nie powiem, że jest super, bo to za mało, ona jest rewelacyjna!! Muzyka stwarza napięcie, nastrój.. to naprawdę bardzo dobry pomysł i wykonanie ! Nie mogłam się powstrzymać i pokazałam Twoje dzieło koleżankom. Stwierdziły jednogłośnie, że zgłoszą się do mnie po fotografa, gdy będą ślubowały. Także zrobiłam Ci reklamę na uczelni, mam nadzieje, że nie jesteś zły hahaha. Myślały, że zdjęcia wykonane zostały po znajomości, bo nikt do tej pory nie zetknął się z takim rodzajem zdjęć ślubnych. Każdy kto ogląda album jest zachwycony, a ja stwierdziłam, że warto było wziąć ślub dla takich zdjęć ! Są one najpiękniejszą pamiątką jaką otrzymaliśmy przez -ścia lat życia. Dziękujemy raz jeszcze! I życzymy nie tylko więcej klientów, ale przede wszystkim jeszcze więcej świetnych pomysłów! Pozdrawiamy serdecznie
Ania i Tomek

Na samym początku chcieliśmy Tobie podziekować za uwiecznienie najpiękniejszych chwil z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia wprawiły w zachwyt nas jak i wszystkich którzy je oglądali, jesteśmy w pełni podziwu i uznania dla Twojej pasji. Plener z Tobą to prawdziwa przyjemność, jesteś w stanie wyczarować taką atmosfere, że każdy może poczuć się jak model !, poza tym w towarzystwie tak zabawnego i przemiłego człowieka aż chce się przebywać, nic dodać nic ująć, Tobie możemy życzyć tylko wspaniałych ślubów, a innym parom młodym takiego fotografa jak my mieliśmy. Dziękujemy i wielkie WOW na cześć Kacpra !!!
Karolina i Piotr

„Malarz nie maluje tego co widzi, lecz to, co ludzie będą oglądali” … a dzieło końcowe ?? co tu dużo mówić – najwyższa półka !!!
Kacper, dziękujemy za fantastycznie spędzony czas, za kreatywność, zaangażowanie, artyzm, entuzjazm, a przy tym przednią zabawę. Za to, że za kilkanaście lat, dzięki Twoim zdjęciom, łzy wzruszenia i śmiech będą nieodłącznym elementem wspomnień …
Agnieszka i Roland

Strasznie długo zbierałam się by wrzucić opinię na temat Twego dzieła, które „zatrzymało” nasze wyjątkowe chwile w sposób tak zachwycający, że wręcz zaniemówiłam z wrażenia … Stwierdzenie, że zdjęcia cieszą oko to za mało … one cieszą i duszę … I wiesz Kacper ?… „Dziękujemy” – to za mało byśmy wyrazili swoją wdzięczność …
Basia i Daniel

Wysoka jakość i profesjonalizm ! Wykonanie na najwyższym poziomie, lecz bez artystycznego zmanierowania ! Co tu dużo mówić; Kacper – jesteśmy zachwyceni rezultatem ! Dziś wiemy, że nie mogliśmy wybrać lepiej ani zaufać bardziej ! Dziękujemy za wspaniałe chwile oraz najpiękniejszą opowieść z Najważniejszego dla nas Dnia i szczerze polecamy poszukującym ! Mahalo !
Kasia i Bartek

Kacprze – pozwól proszę nazywać Cię naszym Przyjacielem. Peany na Twą cześć tworzą się w mej głowie już od tygodni – ale wiesz … to tylko słowa (z nich – o nich się tylko dowiemy). My jesteśmy – całorodzinnie i całoznajomowo pod wielkim urokiem Twoich Umiejętności i Twojego Charakteru. Wielki szacunek – !!!! ( SZACUN znaczy ) Bardzo dziękujemy !! … a emocje przy oglądaniu ciągle jak w dniu ślubu !!
Patrycja i Michał

Pozwólcie przedstawić sobie: Talent, Pasja, Profesjonalizm – oto Pan Kacper we własnej osobie. Niezawodność, niekonwencjonalne pomysły, niewyczerpane źródło energii i humoru, niespotykany styl, nieskończona radość, niezapomniana zabawa, nietuzinkowe ujęcia, nie pominięte żadne szczegóły. Jednym słowem jesteśmy na TAK. Kacper, dziękujemy bardzo, że byłeś z nami w tym dniu i za to, że dostarczyłeś nam tej gorączki radości, która w postaci Twojego Dzieła pozostanie z nami na lata. M&M&M.
Marta i Marek

K reatywność
A rtyzm
C udność
P rofesjonalizm
E ntuzjazm
R adość …
Pięknie dziękujemy za animalistyczno – jesienne klimaty … Iza, Mateusz, Lamy i Wielbłądy …
ps. fantastyczne i świetne pary trafiają Ci się, bo sam jesteś świetny i fantastyczny !!!
Iza i Mateusz

Wiecie dlaczego Kacper nie powinien robić waszych zdjęć ślubnych ? Bo przez niego zamieciecie śnieżnobiałą suknią ziemię jadąc na trylince, zgarniecie pól trawy z boiska, a na koniec runiecie w zimne fale Bałtyku … Tylko czemu za każdym razem jak otwieramy album to cieszymy się jak dzieci ??? hahahah
Agnieszka i Przemek

To co zobaczyliśmy -zatkało nam dech w piersiach !!! Takich fotografii ślubnych w życiu nie widzieliśmy ! Istne cudeńko ! Od trzech tygodni biegamy z albumami po znajomych i wysyłam linki do stronki. Nikt nie wierzy, że ten „wypasiony” plener to tylko Westerplatte. ” Sztuka szukania” – jak mawia nasz fotograf – magik … gdybyś jeszcze widział te niedowierzające oczy naszych przyjaciół, przeglądających w milczeniu albumy … Co tam Pewex i Baltona – Ty to po prostu Harrods !!!
Asia i Tomek

O jakości Kacpra fotografii można pisać i pisać. To istny GENIUSZ ! Powiem tylko, że to co od Niego otrzymaliśmy zupełnie zwaliło nas z nóg. Pokazywaliśmy zdjęcia naszym znajomym spoza Trójmiasta i wszyscy, dosłownie wszyscy, byli zachwyceni do tego stopnia, iż padały pytania „kto to robił?” ( czytaj: dla kogo fotografuje ? ) Kim jest Kacper ? Kacper przede wszystkim jest niesamowitym człowiekiem. Inteligentny, na maxa wyluzowany, charyzmatyczny. Jego po prostu nie sposób nie lubić i nie sposób nie doceniać tego co tworzy z niesamowitą pasją. Pomimo tego, że po ślubie spaliśmy „całe” 2 godziny plener z Kacprem okazał się jedną wielką zabawą. Obydwoje czuliśmy się jak dzieci. Dzięki osobowości Kacpra pękły wszelkie bariery i … głupawka murowana ( czytaj: tarzanie się w piachu hahaha ). Pomimo wyluzowanej osobowości Kacper wciąż ( i w całej rozciągłości ) pozostaje profesjonalistą; fotografem bez barier i zahamowań. Plener industrialny ? Spoko ! Skup złomu ? Why not ? No i tabliczki ostrzegawcze typu „wstęp surowo wzbroniony” Kacpra oczywiście nie obowiązują hahahahahaha !!!!!! JESTEŚ PEWEXEM I BALTONĄ ZARAZEM !!!
Karka i Grześ

Kiedyś szliśmy z kolegą, który wytatuował sobie na ramieniu obrzydliwą świnię. Było ciepło więc podwinął sobie rękawy koszulki eksponując nowy nabytek. Nie mogliśmy się oprzeć skomentowania tego ? daj spokój wyglądasz z tym jak pojeb, ludzie sobie pomyślą że całkowicie ci odwaliło. Na co on opowiedział nam pewną historię: Starszy dziadek na prowincji opiekował się wnuczkiem, zabrał go więc do miasteczka po zakupy. Miał jednego kucyka, więc posadził na niego wnuka i prowadził przez miasto. – mieszkańcy zaczęli plotkować: ?ale wyrodny wnuk, biedny dziadzina idzie pieszo, a on młody sobie jedzie, nie daj boże takiego wnuka?. Żeby uniknąć gadania dziadek w drodze powrotnej zsadził wnuka i sam usiadł na kucyku – mieszkańcy znowu plotkowali: ?jaki dziad wyrodny, dzieciak idzie pieszo a on dupsko wiezie?. Zdziwiło to dziadka, wiec następnym razem szli przez miasteczko z wnukiem prowadząc kucyka. Na co mieszkańcy: ?ej zobacz, ale głupcy mają kucyka a idą pieszo?. To już przeszło dziadka oczekiwania. W drodze powrotnej obaj weszli na konia i jechali dumnie. Mieszkańcy na to: ? co za ludzie nie mają litości dla zwierzęcia, dwóch na jednym małym kucyku? … Ludzie zawsze będą mieli coś do powiedzenia, ale czy warto tego słuchać ? Zwłaszcza jak się ma świnię na ciele ? … wierzyliśmy w to do niedawna, ale teraz … to co robi Kacper to Mistrzostwo, Szał, Zabawa, Pasja i nie ma tu miejsca na to „ludzkie coś” do powiedzenia. Rezygncja z kamerzysty i oddanie uwiecznienia naszego ważnego dnia Kacprowi było jak wygrana w totka !!!. DZIĘKUJEMY i liczymy na to, że gdzieś kiedyś będzimy mieli jeszcze przyjemność … Nurki Dwa
Ania i Piotr

witam i pozdrawiam … niedawno w przemiłej atmosferze i z drżącym sercem odebrałam swoje zdjęcia ślubne … chciałabym napisać, że spokój, pozytywne nastawienie, otwartość, wyczucie chwili i ogromny kunszt Fotografa sprawiły, że zdjęcia są pełne czaru, uroku, niepowtarzalności … i będziemy do nich na pewno wracać, nie tylko w długie zimowe wieczory … Kacper jeszcze raz dziękujemy, życzymy Ci wielu sukcesów i mam nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych uroczystościach.
Monika i Marcin

Bardzo długo szukaliśmy osoby która mogłaby w sposób taki jak to sobie wymarzyliśmy uwiecznić dzień naszego ślubu … Szukaliśmy nie tylko w Trójmieście … Godzinami siedzieliśmy na forach internetowych, dzwoniliśmy, spotykaliśmy się z ludźmi, którzy nazywali się ( czasami nie wiedzieć czemu ) ‚fotografami’. I wydawało nam się nawet, że nie mamy niewiadomo jakich wymagań. Chodzi po prostu o to ‚coś’ co powoduje, że gdy zobaczę zdjęcie, to będe chciała do niego bez końca wracać, do emocji w nim zawartych i za każdym razem dostrzegać w nim będe coś nowego … Aż wreszcie spotkalismy Kacpra. Chcielibyśmy podziękować Mu za Jego takt i wyczucie, za rozładowywanie napięcia, za to, że w dzień naszego ślubu potrafił wydobyć z nas radość i szczęście, które teraz odnajdujemy patrząc na nasze fotografie … Efekt sami widzicie … Profesjonalizm, kreatywność i wrażliwość… Kacper, Dziękujemy Ci za najfajniejszy prezent ‚poślubny’.
Kamila i Dawid

Krótka historia. Decyzja – ślub za 30 dni. Formalności załatwione – minęło 20 dni. Do ślubu 7 dni, a nie mamy nikogo kto uwieczni ten wspaniały dzień. Wrzucamy na wyszukiwarkę trójmiasto, fotografia, ślubna … Mamy wynik – o zgrozo, to tego jest aż tyle ? Jak wybrać ? Odsiewamy wyniki bez „portfolio”. No tak mniej ale nadal zastraszająco dużo. Nic to, rozpoczynamy selekcję. W zasadzie wiemy kogo potrzebujemy – chcemy dokument w postaci zdjęć. Mozolnie brniemy przez galerie i dzwonimy. Pierwszy telefon – pudło, terminy pozajmowane z rocznym wyprzedzeniem. To samo przy telefonie drugim, trzecim … Trafiamy na Kacpra – terminy ma pozajmowane też z rocznym wyprzedzeniem, ale jest nadzieja bo w „naszą” sobotę ma robić zdjęcia u kolegi. Udało się, kolega ma sesję z innym fotografem, a my mamy Kacpra … Na początku powiedzieliśmy czego chcemy – myśleliśmy żeby podsunąć jakieś zdjęcia jako „wzór” ale ostatecznie zdecydowaliśmy się oddać wszystko w ręce Kacpra. Trafiony – zatopiony, czyli strzał w dziesiątkę. Kacper „bezszelestnie” zajmował pozycję i robił zdjęcia. 3 godziny jego pracy – nasze 4 dni rozmyślania: czy wyjdzie tak jak myślimy ? czy przypadkiem nie nawali ? 4 dni minęły – z wrażenia aż zaniemówiliśmy !!!. To co sobie wyobrażaliśmy to 0,01% tego co zobaczyliśmy – wyszło oszałamiająco. Teraz wiemy, że wszystkie ważne wydarzenia w naszym życiu będą miały wspólny mianownik – Kacpra. Kacper, Wielkie Dzięki.
Renata i Robert

Dzięki pomysłowości, talentowi i pewnie kilku godzinom ciężkiej pracy Kacpra za 100 lat gromadka naszych prawnuków wrzuci płytkę ze zdjęciami do antycznego napędu DVD i pomyśli, że” babcia Bogusia i dziadek Paweł to dopiero mieli super wesele ! A babcia to niezła laska na tych zdjęciach, kto by pomyślał ! ” Co by się nie działo, Kacper po prostu wymiata !!! Wszystkie zdjęcia które dostaliśmy są idealne, wszyscy szczęśliwi, piękni i młodzi. Udało Mu się uchwycic tyle świetnych drobiazgów, momentów, działał jak fotokomórka i widział wszystko ! Żaden nasz pomysł nie był nie do zrealizowania – mamy nawet zdjęcie z Gandalfem hahahah ! To jest facet typu „MÓWISZ-MASZ” Następnego dnia na plenerze zostaliśmy przeczołgani po najdziwniejszych miejscach w Gdańsku. Czasem robiliśmy zdziwione miny, gdy zadawał nam swoje ulubione pytanie: ” czy chcecie miec fajne zdjęcie?”, a potem kazał się pakować w jakieś krzaczory albo inne dziury … Ale odrobina zaufania do Jego oka i obiektywu i mamy dziś najpiękniejsze zdjęcia, jakie tylko mogliśmy sobie wymarzyć ! Moglibyśmy je oglądać godzinami ! Aż szkoda nam było, gdy odbieraliśmy gotowy album i pomyśleliśmy, że pewnie już nikt więcej nam takich zdjęć nie zrobi … Możemy mieć tylko nadzieję, że jeszcze się z Tobą, Kacper gdzieś kiedyś spotkamy ! O tak radosnych i charyzmatycznych ludziach, jak Ty bardzo przyjemnie jest powiedzieć: ” Ach, ten Kacper! To nasz dobry znajomy jest ! Równy gość !” Pozdrawiamy !
Bogusia i Paweł

Kacperku, myślałam, myślałam, starałam się coś elokwentnego wymyślić, ale jako rasowa blondyna – mogę wykonywać tylko jedną czynność na raz – albo pisze albo wymyślam hahaha … Jedyne co mogę napisać, to to, że chyba zylion razy przeglądałam nasz album ślubny i chce do niego wracać jak najczęściej. Za każdym razem, gdy go oglądam przeżywam te chwile jeszcze raz – zdjęcia, które zrobiłeś oddają najlepiej, jak to tylko możliwe tamte chwile. Nie wiem jak to zrobiłeś, ale zdjęcia oddają ekspresje, uczucia i nastrój tamtego dnia, bijąc na głowę film (który zresztą był pomysłem rodziców). Dziękujemy Ci za wszystko i pozdrawiamy.
Asia i Maciek

Kacprze. Truizm, ale wiadomo – każdy chce mieć ładne zdjęcia … Przedmiotem dyskusji bywa niekiedy znaczenie słowa „ładnie”. Moja definicja piękna będzie tylko moją, ale upodobanie do pewnej estetyki można dzielić z innymi. Kierując się tym przekonaniem w trakcie przedślubnych przygotowań szukałam fotografa, który by nam zrobił zdjęcia reportażowe i plenerowe. Szybko się zorientowałam, że to co jest mi oferowane, jest w ogólnej opinii ładne, ale przede wszystkim gładkie, czyste, miłe i niekiedy słodkie do bólu. Problem był w tym, że ja nie mogłam się w tej wizji ślubnej odnaleźć. Twoje fotografie, które zobaczyłam na stronie internetowej, pokazały mi, że jest alternatywa dla zastanego status quo, że można robić zdjęcia ślubne w sposób inny a piękny. Po spotkaniu z Tobą, obejrzeniu albumów i rozmowie, przeczuwałam że wybór którego dokonałam był słuszny. Warto było Tobie zaufać, spędzić z Tobą niemal cały dzień na plenerze i otrzymać w prezencie wspomnienie jednego z ciekawszych dni w życiu oraz zdjęcia, o których nie śmiałam nawet marzyć. Dziękuję Tobie w imieniu swoim i Pawła za wyjątkowe fotografie, które nas zachwyciły i rozbawiły. Pozdrawiam, życząc wszystkiego dobrego !
Ewa i Paweł

D-Z-I-Ę-K-U-J-E-M-Y !
Za twórczą energię, błysk w oku, entuzjazm, zapał i niezatapialność … Za beczkę śmiechu i niezwykłe pomysły bez względu na pogodę … Za niesamowite zdjęcia z naszych najważniejszych chwil … pozdrawiamy !
Gosia i Maciek

Zacznijmy od tego, że zdjęcia są beznadziejne, nudne, niewyraźne, fotograf przynudzał, był nie w humorze, po prostu do bani… Dobra nosy mamy już za długie, dość tych kłamstw ! Myślimy, że zdjęcia można podsumować jednym dość krótkim stwierdzeniem: WOW !!! Brak słów … Na plenerze zabawa była przednia, kupa śmiechu i dużo radości. Podsumowując zdjęcia wyszły rewelacyjne, niepowtarzalne i odjazdowe … Dość już tej wazeliny haha .. na zakończenie dodamy, że BARDZO, BARDZO, BARDZO Dziękujemy i polecamy.
Dagmara i Paweł

Kacper, jeszcze raz chcielibyśmy Ci podziękować za bardzo piękne, artystyczne fotografie z naszego ślubu. Sprawiły nam wiele radości, a we wszystkich oglądających je nieodmiennie wzbudzają podziw i uznanie. Wszystkim mogę gorąco polecić powierzenie Kacprowi fotografowania ich uroczystości, na pewno będziecie zadowoleni, bo to fotograf z duszą artysty.
Magda i Sebastian

cześć wszystkim poszukujący … podczas przygotowań ślubnych przy haśle ZDJĘCIA dostawałam gęsiej skórki, o ile mój obecny mąż jest fotogeniczny, tak ja toleruje swoje zdjęcia jedynie z dzieciństwa … dziś gdy oglądam nasz album ślubny uśmiecham sie do siebie i mruczę z zadowolenia … jesteśmy bardzo zadowoleni , dostaliśmy od Kacpra przepiękną pamiątkę na całe życie, obok talentu i profesjonalizmu trzeba mu jeszcze pogratulować wspaniałego kontaktu z „modelami”, gdyż sesja przebiegała w wesołej, koleżeńskiej atmosferze … POLECAMY !!!
Iza i Tomek

Kacper, dziękujemy za odlotowe zdjęcia z naszego ślubu. Warto było trochę poskakać, biegać, mdleć .. Szalenie miło było z Tobą spędzić chwile w plenerze !!!! Mary&Tomas
Marysia i Tomek

Razem nie znosimy kamer więc postanowiliśmy uwiecznić Nasz ślub tylko na fotografiach, otrzymany efekt wielokrotnie przerósł Nasze oczekiwania. Na początku sesji Kacper spytał czy suknia jest pożyczona czy Nasza (czytaj czy może się z nią coś stać ? hahahaha ) … dodamy tylko że Ewa ma lęk wysokości, a wejście na dach (a raczej zejście) w sukni ślubnej to mistrzostwo świata … Dziękujemy za dobrą zabawę, mile spędzony czas i za niepowtarzalną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu. Wielu równie oryginalnych pomysłów na zdjęcia. Pozdrawiamy – Zające.
Ewa i Rafał

Zdjęcia są super – MISTRZOSTWO ŚWIATA ! Takiej zwariowanej sesji i tak ciekawych miejsc na sesje żaden inny fotograf by nie znalazł. Dziękujemy Kacper za wspaniałą pamiątkę … OHWEEE !!!
Basia i Adrian

Nie wiemy jak zacząć, bo wszystko co najlepsze o naszym fotografie Kacprze zostało już powiedziane. Zdjęcia są super – świetne, zresztą co tu dużo mówić – wystarczy popatrzeć !!!!DZIĘKUJEMY KACPER.
Anita i Kuba

Kacper swoją fotografią przenosi Was w kosmos w którym nie byliście od czasu pierwszego kochania. Robi to w sposób naprawdę profesjonalny co zapewnia oryginalny i jedyny w swoim rodzaju efekt końcowy, z którego będziecie dumni do końca życia. Szczerze polecamy !
Magda i Tomek

Kacprze – jak każdej parze, która z Tobą pracowała tak i nam bardzo ciężko jest ubrać w słowa to jakim cudownym człowiekiem jesteś i jaki niezwykły talent posiadasz … Pomijając fakt, że w dniu naszego ślubu wykazałeś się niezwykłym profesjonalizmem i byłeś dużym oparciem, to plener w Twoim wykonaniu … Coś niesamowitego!!! Już sam plener był dla nas największą przygodą naszego życia, a oglądanie później oprawy dla tego dnia … Naprawdę, ciężko jest wyrazić całą wdzięczność jaką czujemy dla Ciebie … Dzięki Tobie mamy PRAWDZIWE wspomnienia, a nie sztuczne uśmiechy … Pozdrawiamy Cię gorąco …
Aneta i Rafał

Kacprze! Profesjonalista z Ciebie w każdym calu. Powierzyliśmy Tobie najważniejszy dzień naszego życia, a Ty uwieczniłeś go dla nas w sposób o jakim zawsze marzyliśmy. Dziękujemy ! I na pewno odezwiemy się po powrocie !
Monika i Bartek

Kacper co Ty zrobiłeś ?! Przez Ciebie każdą wolną chwilę spędzamy na oglądaniu naszych zdjęć – są fantastyczne !!!. Oglądając je przeżywamy na nowo każdą chwilę naszego ślubu. Na każdym zdjęciu widać emocje i radość chwili. Dzięki za wariacki plener. To była świetna zabawa, która pozwoliła zapomnieć o stresie tego dnia. Gorąco polecamy Kacpra. To prawdziwy profesjonalista, naładowany ogromną ilością świetnych pomysłów. Poza tym ciekawa osobowość. Co tu więcej pisać – oryginalne zdjęcia i dobra zabawa. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiamy.
Karolina i Sebastian

Kacper jesteś jedynym nam znanym przykładem człowieka, który po spożyciu Red Bull’a dostaje faktycznie skrzydeł hahahaha (aż Ci się horyzont czasem w locie pozytywnie przechyla hahaha ). Zdjęcia- „REWELKA”- mówią same za siebie !!! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Martyna i Dawid

Cudnie, pięknie, profesjonalnie … 100% zadowolenia. Kacper bardzo dziękujemy, że byłeś z nami !!!
Ewelina i Robert

Artysta jest źródłem dzieła … Dzieło jest źródłem artysty !!! Kacper dziękujemy Ci bardzo !! Sesja w plenerze była wyjątkowa, zdjęcia są piękne !!! Dziękujemy również za super przeżyte chwile !!!!
Malwina i Bartek

Kacper ! Trudno jest w kilku zdaniach wyrazić to co się czuje kiedy patrzy się na zdjęcia … Przekładając strony w albumie, odżywają emocje z tamtego pięknego dnia … Wciąż mamy wrażenie jakby działo się to wczoraj. dzięki tym zdjęciom zatrzymaliśmy poniekąd czas … i będziemy z pewnością często do nich wracać, żeby przypomnieć sobie magie tamtego dnia (12 lipca 2008r). Sesja zdjęciowa przeszła nasze oczekiwania, warto zdecydować się na nią tuż po ślubie, kiedy opadają pierwsze emocje i można sobie pozwolić na szaleństwo … życzymy powodzenia w dalszej pracy !
Natalia i Łukasz

Drogi Kacprze ! … Długo zastanawialiśmy się co napisać, żeby wyrazić nasze pełne zadowolenie słowami. Nadal nie wiemy, więc po prostu piszemy krótko: „Jesteś Wielki”! … Wiemy, że nie mogliśmy wybrać lepszego fotografa bo takiego dla nas nie ma. Zdjęcia są rewelacyjne, a plener z Tobą to naprawdę super zabawa. Zostaliśmy również mile zaskoczeni prezentacją zdjęć z oprawą muzyczną, którą możemy słuchać i oglądać codziennie po kilka razy. Robi ogromne wrażenie !!! Jesteś fantastycznym człowiekiem, który z pewnością robi w życiu to co lubi, a to jest bardzo ważne. DZIĘKUJEMY I POLECAMY INNYM !
Wiola i Wojtek

Kacper- Dziękujemy, Twoje zdjęcia robią furorę, a my oglądamy je średnio 100 razy dziennie ! … Efekt końcowy rewelka …Wspomnienia wędrowania po „skałach” i kąpiel w ślubnym outficie pozostaną na zawsze – Dzięki, że nas namówiłeś. Co tam, że nie mieliśmy ciuchów na przebranie, ciepło było … a zobaczyć miny sąsiadów, jak wchodziliśmy do domu ociekający wodą w resztkach stroju- Bezcenne !. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz DZIĘKI za cudowne, niezwykłe i inne niż wszystkie zdjęcia !
Kasia i Przemek

Z przyjemnością dołączamy do grona Twoich zadowolonych klientów. Chociaż trudno w Twoim przypadku używać słowa klient … Stworzyłeś podczas sesji tak sympatyczną, przyjacielską, ciepłą i pozytywną atmosferę, że czuliśmy się wspaniale. Bardzo żałujemy, że nie było już możliwości, abyś towarzyszył nam z aparatem podczas ślubu i wesela. Cieszymy się jednak, że chociaż plener udało nam się wspólnie „zrobić” i mamy wspaniałą pamiątkę. Każdemu będziemy Ciebie polecali za: – profesjonalizm – w Twoich zdjęciach widać, że fotografia to pasja, którą się bawisz, – terminowość – otrzymaliśmy album ze zdjęciami i płytki zaskakująco szybko, 1,5 tygodnia to naprawdę krótko – u innych czas oczekiwania trwa od 1 miesiąca do 2 … – solidność – każde zdjęcie poddane profesjonalnej obróbce, album ze zdjęciami przygotowany bardzo starannie i estetycznie, Sądzimy, że te słowa wystarczą, bo tak naprawdę, nasi poprzednicy pięknie ujęli to co chcielibyśmy Ci przekazać… Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję do współpracy i nie myślimy tu o kolejnych ślubach hehe … Serdecznie pozdrawiamy !!!
Monika i Krzysztof

Niedługo miną 2 miesiące od kiedy jesteśmy małżeństwem i pewnie do tego czasu jeszcze nie raz sięgniemy po album ze zdjęciami ślubnymi … Bo czy może być coś cudowniejszego od niebanalnych, pomysłowych zdjęć, które chce się stale oglądać ??? Serdecznie polecamy współpracę z Kacprem. My zdecydowaliśmy się, bo widzieliśmy zdjęcia naszych przyjaciół i już wtedy wiedzieliśmy, że nasz wybór może być tylko jeden. Jeśli liczycie na indywidualne podejście, szczery zapał i kosmiczne pomysły to nie wahajcie się ani przez chwilę… Jeszcze raz dziękujemy za ten cudowny dzień, w którym nam towarzyszyłeś i pozdrawiamy gorąco.
Iza i Paweł

Szkoda że tak niewiele jest osób, które potrafią połączyć swoją pasję z pracą jak Kacper. To magik który potrafi rozwiać najciemniejsze chmury i nawet słońce skłonić do pracy. Baaaardzo dziękujemy naszemu „Fotografowi Nadwornemu” za niesamowite zdjęcia i niezapomniane chwile.
Ola i Irek

Kacprze! Dzięki Tobie mogliśmy przeżyć szaloną przygodę i uwiecznić najpiękniejsze chwile naszego życia. Opłacało się brudzić sukienkę na maksa i niszczyć buty, żeby później patrzeć na miny bliskich i znajomych, którzy z zachwytem i niedowierzaniem patrzyli na zdjęcia. Dziękujemy za fantastyczne pomysły, pełen profesjonalizm i super zabawę podczas sesji.
Monika i Marcin

Ślub oraz wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które niestety wiążę się również z ogromnym stresem. Dzięki Kacprowi, staremu weselnemu wyjadaczowi, ten dzień przebiegł dla nas tylko i wyłącznie z pozytywnymi emocjami oraz bez żadnych zmartwień. Krążąc wokół nas i weselnych gości upamiętniając całe zajście zawsze był w stanie szepnąć dobre słowo, uspokoić Pannę Młodą oraz zorganizować Pana Młodego, służąc nie tylko jako fotograf ale jako przyjaciel. Tym samym dziękujemy Kacper i na pewno widzimy się przy kolejnym ważnym wydarzeniu w naszym życiu ! Zdjęcia wyglądają zajebiście, jesteśmy bardzo wdzięczni!!
Magda i Bartosz